Tojiro (moj prvi) nož 120mm

€28,00

Izjemno oster, mali nož z zaobljeno konico. Ima ročaj, ki preprečuje zdrs prstov in je uravnotežen posebej za manjše dlani.

Na voljo v RUMENI, ROZA in MODRI barvi.

Pomembno (in hkrati zabavno) je, da svoje otroke vključite v pripravo jedi. Tako se zgodaj naučijo veščin kuhanja in priprave hrane, pa tudi kako pomembno je, da pri tem uporabljajo dobro orodje.

!! Noži so nevarni, če jih uporabljamo nepravilno, zato naj njihova uporaba vedno poteka pod vašim strogim nadzorom. Da so noži otrokom bolj prijazni, sta konica in peta rezila zaključeni zaokroženo. !!

Specifikacije:
Jeklo: inox
Trdota (HRC lestvica): ni podatka
Dolžina rezila: 120 mm
Material ročaja: umetna masa
Proizvajalec: Tojiro

Kako nabrusiti nož? Obiščite naš YouTube video ali tečaj in se naučite osnov brušenja. Na servis brušenja lahko prinesete nož k nam v Staro Tobačno, pokličete +386 31 633 125 ali pišite na luka@osterrob.si.

Kategorija:
Proizvajalec: